BASINDA BİZ

Ntv Haber

HaberTürk

Başakşehir Belediyesi

Kanal A

 

İOSB MESLEK LİSESİ GÜREŞTE ŞAMPİYON OLDU

fft261_mf7668251Sinop ve Bursa’da 27-28 Şubat’ta yapılan 15-16 yaş grekoromen güreş okullar arası grup müsabakaları kıran kırana geçti. Turnuvalarda 3 altın, 3 gümüş ve 1 bronz madalya kazanan Özel İOSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi şampiyon oldu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi spor KulübüBaşakşehir güreş altyapı antrenörlerinden Cemal Bakır, Fatih Bakır ve Sadin Bakır’ın çalıştırdığı güreşçiler bu kez okudukları okullar adına mindere çıktılar. Turnuvalarda 3 altın, 3 gümüş ve 1 bronz madalya kazanan Özel İOSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi şampiyon oldu.
Şampiyona sonrası bir açıklama yapan, Özel İOSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Rasim Aslan, “Şampiyonaya güreşçilerimizi hazırlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Güreş altyapı antrenörlerinden Cemal Bakır, Fatih Bakır, Sadin Bakır hocalarımıza, müsabakalar boyunca onları yalnız bırakmayan Beden Eğitimi Öğretmeni Olcay Sidal Torun’a, sporculara ve Başakşehir Güreş Derneği Yönetim Kurulu’na verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Ata sporumuz güreşe ve spora olan desteklerimiz sonuna kadar devam edecek. Rize’de yapılacak olan okullar arası Türkiye şampiyonasında birincilik kürsüsünde yer almak istiyoruz” dedi.
Organizasyon sonunda dereceye giren sporcular ise şu şekilde:
ALTIN MADALYA ALAN GÜREŞÇİLER
Mustafa Safa Yıldırım
Uğur Erdoğan
Muhammed Furkan Dursun
Ahmet Burak Şahin
GÜMÜŞ MADALYA ALAN GÜREŞÇİLER
Bilal Talha Demiröz
Cafer Özhan Çolak
Abdülhalık Ömer Sarç
BRONZ MADALYA ALAN GÜREŞÇİLER
Burak Dursun Akkoç
Muhammet Faruk Soysal

Milliyet : http://www.milliyet.com.tr/iosb-meslek-lisesi-gureste-sampiyon-istanbul-yerelhaber-649412/